141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Basen Basen kryty | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Spa i relaks Solarium |
| Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira Kurytyba o powierzchni 43 m² może pomieścić do 3 osób i zaoferować im saunę na bardziej relaksujący pobyt w Kurytybie. Uniwersytet Federalny Parany leży prawie 10 min autem stąd, a Paço da Liberdade jest w około 3 km.
Z tego apartamentu można w 30 min dojść do centrum miasta. Około 15 min jazdy autem od 1-pokojowego apartamentu znajduje się również Targ Miejski w Kurytybacie.
Apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira posiada jadalnię i balkon z klimatyzacją, a także takie udogodnienia jak telewizja satelitarna. Wyposażenie apartamentu obejmuje również biurko. Dla większej wygody gości w obiekcie noclegowym znajduje się 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.
Apartament oferuje wyposażoną kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami. Przystanek Estacao Sebastiao Parana to w małej odległości od obiektu noclegowego. Podczas pobytu w apartamencie 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira Goście mogą korzystać z zajęć fitness.
- Lokalne atrakcje
- Arena da Baixada Stadium1,8 km
- Mueller Mall4,5 km
- Novo Batel Mall2,5 km
- Contemporary Art Museum3,4 km
- Lotniska
- Lotnisko Afonso Pena20 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Dostęp do Internetu
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Winda
- Automaty sprzedające
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Solarium
- Sauna
- Centrum fitness
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w apartamencie 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira?
Na miejscu Goście apartamentu 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira obejmuje kuchnię?
Tak, apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i piekarnik. - ❓
Czy apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira ma basen?
Apartament 141A - Ar-Condicionado, Garagem, Churrasqueira dysponuje basenem. - ❓
Czy w apartamencie jest dostępne miejsce do pracy?
Goście apartamentu mogą korzystać z obszaru roboczy.